;
niedziela, 28 maj 2017 12:53

Ezoteryczny porządek - Prawda o naturze oraz manipulacj

Napisane przez Gebo18
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Całe życie jest chore i na pewno to nie my jesteśmy odpowiedzialni tej chorobie, dusimy się żyjąc w malignie coraz mocniej i gotowi jesteśmy przejść przez to piekło by zobaczyć wschód nowej ziemi. 

Jak wygląda życie w źle budowanym świecie?? Jest przeciwne własnej naturze, pozbawiona wyższych wartości jest nieprzytomne i niezorientowane w duchowości, magii i religii żyje kierowane nieznanymi wpływami które za wszelką cenę starają się mu narzucić negatywne zachowanie, wzmacnia lęki. Codzienna rzeczywistość utrzymuje nas w śpiączce, pielęgnuje złe zarządzanie czasem powodując zakrzepnięcie w martwej codzienności, pomimo że stoi się na progu wielkiego świata tajemnic, robi się z nas poddanych własnej głupocie bez możliwości wyboru . Ludzie tracą kontakt z własnymi wnętrzami żyją w strachu przed własnymi niewidocznymi wibracjami których nie odkrywają i nie kontrolują we właściwym stopniu. 

 

 

 


Im bardziej cywilizacja odcina się od swoich korzeni im bardziej zaprzeczamy związkowi z naturą, tym dalej nam do perfekcji . Jak doszło do manipulacji?? opowiem wam jej historię w skrócie. Życie w świecie jawy to w znakomitej większości jedno wielkie kłamstwo skonstruowane po to by łudzić swoją realnością i tym że jest niezastąpione. Zbudowane jest dzięki manipulacji symbolami. Czy wiecie że wyrażamy symbolami absolutnie wszystko co tylko potrafimy objąć umysłem. Jest przynajmniej jeden obraz lub gest oddający wszystko to co potrafimy dostrzec wszystkimi pięcioma zmysłami. Nietrudno to pojąć. Niewątpliwie doskonała umiejętność ale ma słaby punkt większość ludzi nie chce odkrywać i tworzyć własnych interpretacji symboli zamiast tego tępo akceptują przyjęte odgórnie definicje i konotacje podawane przez nieznane źródła dzięki temu wiele rzeczy związanych z naszym rozumieniem życia zostało z góry ustalone bez naszej wiedzy słowa mogą zostać wypaczone i użyte do manipulowania, zamiast informowania symbole mogą zostać użyte do dzielenia zamiast jednoczenia a ludzie u władzy odpowiedzialni za rozpowszechnianie informacji,mogą zrobić z nimi co chcą. 

Widzenie świata 

Fizyka wykazała że przestrzeń która nas otacza jest iluzją. To życie postrzegane przez nasze 5 zmysłów nie jest realne. Przestrzeń i czas to iluzja. Jeśli wierzyć naukowcom nasze ciała nie mogą być prawdziwe jeśli zajmują miejsce w rzeczywistości. W 1909r. W Anglii na uniwersytecie w Manchestrerze Ernest Rutherford przeprowadził eksperyment który ukazał wnętrze atomu. Naukowcy byli zaszokowani że atom w środku jest prawie pusty. Nasunęło się im pytanie: Jak pusty atom tworzy materialny świat wokół nas?? 
Nasza prawdziwa świadomość nie znajduje się w głowie ani w kończynach naszego ciała. Jest sposób by się o tym przekonać. Wystarczy przejść śmierć kliniczną, OOBE lub LD. Iluzja naszych wyimaginowanych ciał i ciągłe błędne informacje o nas samych podawane nam , o naszym pochodzeniu stworzyła sposób widzenia świata w którym każdy człowiek myśli niezależnie w zamkniętym ciasnym cielesnym pudle. Dzięki temu nie jesteśmy w stanie udowodnić naukowo : telepatii, sprzężenia umysłów, medium, OOBE, LD, telekinezy i tego świata który jest poza niektórym naukowym koncepcjom. Jeśli zrozumiesz że istnieje duchowe powiązanie pomiędzy wszystkimi rzeczami we wszechświecie, a my jesteśmy częścią jednej boskiej świadomości, żaden fenomen nie będzie dla ciebie nie wytłumaczalny. To zrozumienie wypełnia luki religii naszych czasów. Wyjaśnia reinkarnację, deja-vu przewidywanie przyszłości i wszystkie niewyjaśnione zjawiska o które otarła się ludzkość.
Pusta materia stanowiąca budulec widzialnego świata o której mówiłem jest kształtowana intencjonalnie. Czyli naszą świadomością kształtujemy naszą rzeczywistość. Teraz możemy inaczej spojrzeć na rzeczywistość którą chcemy zmienić, mimo to wielu ludzi nie zrozumie życia w jakim istnieje człowiek. Tak zrobiono ze mnie wariata.

We współczesnych czasach jesteśmy uczeni jak myśleć racjonalnie i intencjonalnie. 
Jest to lewo-półkulowa metoda edukacji czyniąca więcej szkody niż się nam wydaje. 
Czym jest Lewa półkula ?? odpowiada za iluzję choć bez niej byłbyś nieobecny w rzeczywistości jej zarządzanie obejmuje logikę, detale, fakty, wzory praktyczność, naukę i matematykę. 
Prawa półkula odpowiada za uczucia, intuicję, symbole, obrazy, podejmowanie ryzyka, filozofię i religię. Dzięki narastającemu wpływowi rządu na program nauczania kolejne pokolenia uczniów są wyczulone na dane z lewej półkuli. Powtarzanie programu wykorzystywane jest by podświadomie nauczyć dzieci prawdziwego myślenia. Dziecko nie jest nagradzane za poddawanie wątpliwości materiału. Są za to wyśmiewane. Te dzieci które ślepo akceptują informacje jako prawdę i przywołują ją na komendę podczas sprawdzianu później znacznie później podejmują decyzję siedząc na wysokich stanowiskach. Najbardziej szkodliwym efektem jest tłumienie żeńskiego aspektu w czasach patriarchalnych i odejście od holistycznego pojmowania całym mózgiem. 
Każda kobieta i każdy mężczyzna ma męskie i żeńskie aspekty. Oczywiście są to aspekty lewej i prawej półkuli. Yin - Yang, czarne - białe, miłość – nienawiść i inne. Oba są istotne dla duchowego i fizycznego zdrowia. Co ciekawe to kobiety rządziły tronem w starożytnym Egipcie, one wybierały sobie mężów, obrazuje to tradycję Bogini którą zniszczono w eonie Ozyrysa. By wprowadzić dominację męszczyzny usunięto wszelkie aspekty żeńskie niszcząc je i skupiając się wyłącznie na męskim aspekcie. Jest to widoczne we wszystkich monoteistycznych religiach. Zamknęło to ludzi na czucie ziemskiej, osobistej, kosmicznej energii nie mówiąc o tym że zapomniano czym jest absolut. Tradycja szamanów, magów, uzdrowicieli i innych stały się obiektem żartów opatrzonych plakietką Danger!. Ogólnie powiedzmy że traktuje się ich jako fantazje z bajek hollywoodzkich. 
Każda religia tłumaczy że jesteśmy dziećmi bożymi i nosimy jego aspekt w sobie. Po wymazaniu z pamięci uczłowieczonego pojęcia Boga zrozumiemy że Bóg to duchowa sieć łącząca wszystkie rzeczy we wszechświecie. Nasze ciała to statki przenoszące nasze dusze zbierające doświadczenia dla wyższego boskiego umysłu. Tak właśnie możliwa jest ewolucja. Nauka udowodniła że wszystkie gatunki rozwijają się w bardziej złożone istoty. Pamięć gatunkowa wszystkich istot pozwala nowo narodzonym dzieciom automatycznie znać szczegółowe nawyki, których matka nie musi ich już uczyć. Jest to świadectwo kolektywnej świadomości gatunkowej. Wszystko ma naturalne wibracje: od atomu po zapomniane otchłanie wszechświata. 

 

Czakry 

Dla lepszego ujęcia powiązania między Ziemią a naszymi ciałami przyjrzyjmy się centrom harmonijnym. Podobne są do harmonicznych strun gitary, są to miejsca w których gromadzi się nasza energia. W filozofiach wschodnich stosuje się czakry do przywrócenia równowagi duchowej i fizycznej. Na ziemi istnieją czakry położone w równych odległościach od siebie. 

Czakra Podstawy znajduje się w Mount Shasta w Kalifornii, 
Czakra seksu jest na Wyspie Słońca na jeziorze Titicaca w Ameryce Południowej. 
Czakra splotu solarnego, znajduje się w Uluru-Katatjuta, w Australii. 
Czakra Serca w Glastonbury-Shaftesbury w Anglii, 
Czakra Gardła w egipskiej Gizie, tam gdzie piramidy, 
Czakra 3 oka jest w Kuh-e Malek Siah w Iranie, 
Czakra Korony na górze Kailash w Tybecie. 


Od strony naukowej można to wyjaśnić tym, że w jądrze Ziemi jest skrystalizowane stopione żelazo, które rezonuje z częstotliwością około 7 Hz. Wszędzie na Ziemi istnieją takie energetyczne wiry, przez które emitowana jest energia elektromagnetyczna.

Emocje 

nieuchwytną częścią naszego istnienia są emocje, związane są z wyższymi partiami mózgu i z czakrami odpowiadają inteligencji i temu co wyższe i prawdziwe. Jak to jest że doświadczamy emocji bez opierania ich 5 zmysłami?? Większość odbiera fizyczne przejawy emocji jako je same. W istocie są one czymś znacznie więcej. I tak złość powoduje zakłócenia w psychice tworzące Ego, daje ono o sobie znać wywołując wzrost temperatury i przyspieszając akcję serca przynosząc podniecenie i ból dla wielu gdzieś w rozdwojeniu ego tworzy się miłość która jest jak lek na bolączki bólu w nas samych,. Tak jak muzyka z radia, jest fizyczną manifestacją niematerialnego sygnału tak samo nasze doświadczenie emocji jest przejawem niematerialnej wibracji. Wykazano, iż nasze emocje mają określone częstotliwości wibracyjne. Co ciekawe są tylko dwa rodzaje emocji doświadczane przez ludzi, są nimi Strach i Miłość. Tworzą rozgałęzienia z których pochodzi reszta emocji. Strach, ma długą i powolną częstotliwość wibracji, podczas gdy miłość ma bardzo szybką i wysoką częstotliwość. 
Gdy walczysz z biedą, rasizmem, czy o wolność, zewnętrznie starasz się stłumić problem, któremu powinieneś|stawić czoła w swoim wnętrzu. Takie sytuacje są|lustrami naszych lęków. Dlatego ważne jest,|by kochać i tylko kochać. Kochać tych, którzy są nam przyjaźni,|ale w szczególności kochać swoich wrogów. Nie patrz na swoje lęki|jako na zagrożenie, tylko zrozum, że ten|materialny świat jest tylko fizyczną manifestacją lęku lub|miłości obecnych w twojej świadomości. 

Wdruki 

Każdy człowiek może tworzyć energie niezgodne z własnym wyborem. Twoje własne myśli kreują twoją rzeczywistość. Bez ustanku ludzie nadają swój przekaz i emitują energie w eter. Podobne przyciąga podobne więc jeśli masz zamroczony umysł przyciągniesz podobną negatywną emocję. Wszystko co się dzieje się w zgodzie z twoim umysłem. W obliczu nowej nieznanej rzeczywistości masz wybór kontroli bądź lęku spowodowanego niezrozumieniem. Pytanie o przyczynę otwiera drogę do dalszych wyjaśnień. Bez względu na to co kreujesz twoje przekonania tworzą ukryty fundament wszystkich twoich doświadczeń. Musisz się nauczyć że w każde doświadczenie możesz wdrukować pewien wzór dający informacje odbioru. 

Czy chcesz zobaczyć co kryje twoje wnętrze?? 

Tak więc wszystko z czym chcesz się zmierzyć jest odkładnie przed tobą. Wszelkie lęki i zahamowania kryją się w twoim wnętrzu jeśli chcesz dowiedzieć się coś więcej o swoim lęku przeanalizuj to co dzieje się w w środku co cię kieruję a co jest hamuje. Nie bój się iluminatów oni od tysięcy lat manipulowali ludzkościom dając im fałszywy obraz świata, mamiąc poczuciem bezpieczeństwa którego rzekomo nie ma bez ich uzdrawiającej siły. Atakując atakujmy podstawy tego stanu, a kryje się ona w nas samych. To nasze lęki i niepewności były motorem którym kierowaliśmy się wchodząc do kościoła i słuchając kłamstw. Niepewność pozwala istnieć tak wielu niszczących nas systemom. 

Hanz Jenny w latach 40' opracował Cymatykę by wykazać, jeśli wibracja dźwiękowa przechodzi przez jakiś nośnik to pojawia się pewien wzór. Gdy zwiększy się częstotliwość wtedy wzór stanie się bardziej złożony. To właśnie dzieje się z Ziemią i Ludzkością. Jest 64 potencjalnych kodów aminokwasów w naszym DNA, złożonym z 4 elementów węgla, tlenu, wodoru i azotu. Obecnie aktywnych jest jedynie 20 kodonów. Istnieje w nas jednak przełącznik który je kontroluje. Tym przełącznikiem co je włącza i wyłączą jest nasza emocja. Tak więc jak widzimy istnieje powiązanie pomiędzy naszą emocjonalną sferą a, ewolucją, tym co sprawia że się rozwijamy . Strach jest długą powolną falą emocji, która dotyka niewielu punktów w łańcuchu DNA. Ludzie żyjący w strachu są ograniczeni ilością połączeń dla niego dostępnych. 

Osobnik żyjący w miłości która jest wyższą częstotliwością o krótszej fali dlatego ma więcej potencjalnych miejsc na kodowanie rzeczywistości Te informacje są zdumiewające, bo po raz pierwszy mamy namacalny związek między emocjami i genetyką. 
--- 
dowodem na to jest Eksperyment Fantomowego DNA. Został on przeprowadzony przez badacza Władimira Poponin. zmierzył on ilość cząsteczek światła zwanych fotonami, wewnątrz próżniowej próbówki. Fotony rozproszyły się Gdy do próbówki włożono nić dna po wyjęciu jej z próbówki cząsteczki światła były ułożone w jej kształcie. Naukowcy wypełnili istotną lukę między światem fizycznym a eterycznym lub duchowym. Nasze emocje wpływają bezpośrednio na strukturę naszego DNA, które tworzy widziany przez nas świat fizyczny. Mowa o tym była w przekazach starożytnych Teraz możemy jaśniej zrozumieć dlaczego studiowanie ciał niebieskich było tak istotne dla ludzi z przeszłości. Rotacje i orbity wszystkich ciał naszego wszechświata służyły jako zegar wyznaczający wszystkie zmiany.Pomagało to starożytnym zrozumie , że zmiany ciał niebieskich, są lustrem zmian całego istnienia. 

21 Grudnia 2012 

to po prostu naturalne przejście z jednej formy energetycznej do innej, świetlistej o nieograniczonych możliwościach .. Transcendentalna ewolucja człowieka Data ta znana jako punkt zero. Nasze Słońce, jak i Ziemia tracą swoje pola magnetyczne, a ruch obrotowy Ziemi zwalnia. W tym samym czasie jej częstotliwość rezonansowa zwana 'Rezonansem Schumana' wzrasta zgodnie z przewidywalną sekwencją ciągów Fibonnacci'ego. Na poziomie komórkowym, nasze ciało reaguje na puls elektromagnetyczny. Starożytni nazwali to po swojemu „Świętym Układem”. Idzie to tak: Komórki otrzymują ten puls z mózgu, który dostaje go z serca, które odbiera swój puls z Ziemi. Jej puls bierze się z Układu Słonecznego, a ten z Galaktyki, aż wreszcie z całego wszechświata. Rzeczywiście dzielimy ten puls z całą egzystencją. To kolejny przykład na to, że wszystko jest jednym. Odkąd naukowcy zaczęli zapisywać puls ziemi, pozostawał on na poziomie ok. 7,8 cykli na sekundę. Przez pewien czas była to wartość stała,utrzymywała sięaż do roku 1986/1987. Wtedy gwałtownie puls wzrósł do ok. 9 cykli/s w 1996 roku. Tak więc w ciągu dziesięciolecia wzrósł o 2 cykle/s. Do 2012 roku cykl ten wyniesie około 13 cykli/s zgodnie z teorią Fibonacci'ego. Co to oznacza dla ludzkości? Tak jak w Cymatyce wyższe częstotliwości powodowały bardziej złożone struktury tak teraz doświadczamy początku wielkiej zmiany wibracji fizycznych i duchowych. 

Trudno pojąć co dokładnie stanie się z naszymi ciałami fizycznymi. ale starożytne teksty, religie pogańskie i monoteistyczne, szkoły mistyczne i tajne zakony – wszystkie podają wskazówki jakie to będzie doświadczenie. 
Cytat ze Szmaragdowych Tablic Thota oznajmia: 
"Człowiek zmienia się w formę światła nie z tego świata" 

inne podają 
"Nie będzie cierpieć bólu śmierci, kiedy nadejdę w chwale. Zostanie zmieniony w mgnieniu oka w nieśmiertelnego" 
"W naszych ciałach zobaczymy naszych stwórców". 

Księga mormonów. Tybetańska Księga Umarłych wyjaśnia, że różne kody wibracyjne tworzą warunki do wejścia w stan buddy. 

Podobne treści zawiera Egipska "Nuith". Będzie to zmiana epok.Transcendentalny okres kolosalnych zmian dla ludzkości. 

Ludzie nieprzystosowani, nie będą w stanie sprostać wyzwaniu gwałtownych zmian w psychice. Jedynym sposobem by przygotować się na to co ma nadejść jest Prawda. Nie prawda o rządzie, handlu, religii, terroryzmie lub czymkolwiek zewnętrznym, ale prawda o nas samych, o naszej psychice i naszym mroku. 

Sekrety normalności 

W zachodniej kulturze, jesteśmy uczeni, że bycie normalnym oznacza bycie tylko szczęśliwym, nigdy smutnym Bycie tylko kochającym i nigdy wściekłym. Wybaczającym, a nigdy zazdrosnym. 
Brzmi to wiarygodnie,ale tak nie jest. Nie powinniśmy tłumić żadnych negatywnych emocji, gdyż wywołuje to nierównowagę. By stawić czoła naszym emocjom, musimy się im poddać a nie zwalczać je. Musimy je uznać i pozwolić im spełniać swoje zadania ucząc się od nich. Starożytni Esseńczycy pozostawili nauki sięgające 6000 lat wstecz. Uczyli, że nasze relacje z innymi, ze światem i wydarzeniami są lustrem części naszej psychiki, która wymaga oczyszczenia. 

Możesz wejść do całkowicie ciemnego pokoju pełnego zła, ciemności. i zapalić małą świeczkę, a ciemność natychmiast zniknie. Ale nie da się zrobić odwrotnie. Nie da się wejść do oświetlonego pokoju wypełnionego prawdą, mądrością. i prawością, zadowoleniem, zdrowiem i harmonią z uniwersalną potęgą, nie da się wziąć żadnej ilości ciemności. by wejść z nią do tego pokoju i odnieść jakikolwiek skutek. 

Fraktale 

Większość ludzi zastanawia się jak pojedyncza osoba może robić różnicę. Pytają, czy skoro wszystko to jest takie proste, a informacje te są dostępne. czemu ktoś nie stawił czoła swoim lękom i nie zmienił świata dla innych? To najtrudniejsza i najpiękniejsza zagadka w naszym życiu. Twoja rzeczywistość dotyczy Ciebie i tylko Ciebie. 

By zrozumieć jak wszechświat jest prawdziwym hologramem, profesor matematyk z Uniwersytetu Yale opracował wzór, który potem obliczają komputery. Nazwany od jego nazwiska „Zbiorem Mandelbrota”. wydaje się być na pozór zdezorganizowany. Lecz niezależnie jak bardzo przybliżysz całą strukturę, zawsze odnajdziesz taki sam kształt w całości. Każdy fraktal dzielony w nieskończoność, zawsze przedstawia obraz całości. Gdy jeden fraktal zmieni swój wzór, cała struktura zmieni się razem z nim. To oznacza, że nie trzeba budzić całego świata. Nie ma sensu informować 6 miliardów|ludzi świata o tym przesłaniu. Ważne jest tylko byś Ty sam nauczył się stawiać czoła...swoim wewnętrznym lękom i nauczył się kochać. 

Gdy widzisz swoje lęki takimi jakimi są i panujesz nad emocjami, wtedy i tylko wtedy będziesz tak naprawdę wolny. 
Masz tego świadomość??

Czytany 4846 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 czerwiec 2017 16:55

3 komentarzy

 • Link do komentarza xs środa, 21 listopad 2018 17:57 napisane przez xs

  Ciekawie napisane, najwazniejsze poznac, a przynajmniej sprobowac poznac samego siebie, odpowiedzi na rozne pytania moga sie pojawic na tej drodze, zglebiac swoja wiedze ale tez filtrowac przez własne sito. Bo manipilacji może być mnóstwo wszędzie - nie wyłącza to ksiąg.

 • Link do komentarza Kacper mystkowski niedziela, 24 grudzień 2017 02:24 napisane przez Kacper mystkowski

  Tekst posiada podniosłą atmosfere. Sa konkretne fakty. Troche teorii. Brakuje tutaj odniesien do codziennego zycia. Rad jak zyc. Kiedys tu wroce.

 • Link do komentarza anna sobota, 23 grudzień 2017 12:05 napisane przez anna

  Witam,
  Dokladnie to przezylam co jest napisane.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Polecamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.